• 09Лют

  IMG_20180207_151515Протягом тижня з 05 по 09 лютого 2018 року,  фахівці відділу  нагляду в машинобудуванні та енергетиці провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, а саме: НВП ХАРТРОН-ПЛАНТ ЛТД (ТОВ), ПрАТ «УКснаб», «ТЕЦ-3» КП «Теплові мережі», Дергачівське відділення ПАТ «Харківгаз»,  ПАТ «Турбоатом», ДНВП «КОМУНАР», АТ «ХТЗ», ДП  «Завод імені В.О. Малишева».

  Під час консультацій інспекторами ГУ Держпраці у Харківській області були надані відповіді на питання щодо перевірки знань з питань електробезпеки, правил охорони праці під час холодного оброблення металів, функціонування служби охорони праці підприємства.

  З метою попередження виникнення випадків виробничого травматизму при виконанні робіт на підприємстві інспекторами було рекомендовано:

  • постійно вживати заходів щодо недопущення порушень при виконанні робіт з використанням машин, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки та виконувати ці роботи лише за наявності відповідного дозволу;
  • необхідністю проведення навчання та атестації працівників із питань охорони праці, які пов’язані з виконанням робіт підвищеної небезпеки, проходження робітниками медичного огляду, проведення інструктажів з питань охорони праці.

  Під час проведення заходів інспекторами було акцентовано увагу працівників структурних підрозділів підприємств про необхідність дотримання встановлених вимог промислової безпеки та охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі трудової діяльності.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 17:40