• 09Лют

  Після проведення позапланового заходу державного контролю  суб’єкта господарювання Головним державним інспектором Головного управління Держпраці у Харківський області (Головне управління), було складено відповідний акт та припис, які були направлені поштою до підприємства на підпис керівнику.

  29.01.18 року представником підприємства було доставлено пакет з вищезазначеними документами до Головного управління який було передано державному інспектору. Після перевірки змісту наданих документів, державний інспектор виявив серед документів конверт, в якому знаходились гроші.

  Про спробу надання хабара, за участю спеціаліста з питань протидії корупції, було негайно складено відповідній акт та повідомлено керівництво Головного управління Держпраці у Харківський області та спеціаліста з питань протидії корупції Держпраці України.

  Всі матеріали стосовно встановленого факту передано до правоохоронних органів.

  Нагадаємо, що згідно діючого законодавства, за обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі передбачено кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від 500 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

  Головне управління Держпраці у Харківській області наголошує, що будь які корупційні прояви несумісні з державною службою!

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 17:52