• 13Гру

  З метою створення на піднаглядових підприємствах безпечних умов праці та попередження виробничого травматизму за ініціативою Головного управління Держпраці у Харківській області за участю головного державного інспектора відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та звязку Тимофієнка Олександра Миколайовича 12.12.2017 року, було організовано та проведено семінар-нараду з працівниками ТОВ СК «Восток».

  На заході були присутні:

  Директор, заступник директора, головний енергетик, головний інженер, інженер з охорони праці та інші відповідальні посадові особи та керівники структурних підрозділів.

  Під час проведення семінар-наради були висвітлені основні завдання, та напрямки в роботі Головного управління Держпраці у Харківській області.

  востокТакож було зазначено, що навчання та систематичне підвищення рівня знань працівників з питань охорони праці- це один з основних принципів державної політики в галузі охорони праці, фундаментальна основа безпеки праці та необхідна умова вдосконалення управління охороною праці та забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання аварій і травматизму на виробництві.

  У ході зустрічі було також проінформовано працівників щодо ефективності функціонування системи управління охороною праці підприємства, зазначені основні причини нещасних випадків на виробництві та необхідності виконання вимог охорони праці щодо проходження робітниками спеціального навчання і перевірки знань з питань з охорони праці відповідно до «Переліку робіт підвищеної небезпеки» та своєчасного проходження медичних оглядів.

  восток 2На семінарі було доведено до присутніх аналіз нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом. Також було зазначено, що основні профілактичні заходи щодо запобігання травматизму – це безпечність технологічних процесів і обладнання, утримання приміщень, обладнання та утримання засобів захисту в належному стані, організація виконання робіт відповідно до вимог безпеки, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, нагляд та контроль за виконанням вимог безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 12:38