• 07Гру

  З 4 по 10 грудня 2017 року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права.

  1

  10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини). У цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини. Метою проголошення цього дня є привернення уваги “людей у всьому світі” до Загальної декларації прав людини як до загального ідеалу для всіх людей і народів. Загальна декларація прав людини включає в себе широкий перелік політичних, громадянських, соціальних, культурних та економічних прав.

  2

  Всеукраїнський тиждень права запроваджено Указом Президента України від 08 грудня 2008 р. №1149/2008 з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

  Одним із пріоритетних напрямків діяльності держави є гарантування прав і свобод громадян. Фахівці Головного Управління Держпраці своєю діяльністю також захищають найважливіші цінності будь-якої правової держави, а саме право на працю на справедливi i сприятливi умови працi та на захист від безробіття, право на рiвну оплату за рiвну працю, справедливу i задовiльну винагороду і т. ін..

  3

  Саме тому впродовж цього тижня, в рамках Всеукраїнського тижня права, фахівцями відділу нагляду на виробництві та об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці на підприємствах Харківщини проведені лекції, бесіди, робочі зустрічі з питань захисту і реалізації прав людини з метою підвищення рівня правової культури населення, а також поінформованості громадян щодо їхніх конституційних прав та обов’язків, можливостей їх реалізації та захисту.

  4

  Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

  5

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 18:17