• 06Гру

  Головним управлінням Держпраці у Харківській області затверджено План заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права.

  Untitled2 відбувається щороку у тиждень, що включає 10 грудняДень прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

  Проведення Всеукраїнського тижня права передбачає здійснення низки заходів з популяризації знань про права людини та про Загальну декларацію прав людини.

  Такі заходи спрямовані на підвищення рівня правової культури суспільства та обізнаності громадян щодо їхніх конституційних прав та обов’язків, можливостей їх реалізації та захисту, виховання поваги до прав і свобод громадян.

  Зокрема, Головним управлінням Держпраці у Харківській області в межах Всеукраїнського тижня права заплановано провести лекції, семінари, навчання, бесіди з питань реалізації і захисту прав людини. Такі  превентивні заходи відбудуться на підприємствах, у закладах освіти, центрах зайнятості та інших установах області.

  Також фахівці  Головного управління Держпраці у Харківській області прийматимуть громадян для надання безоплатної первинної правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини.

  Організовано розміщення на офіційному веб-сайті Головного управлиння Держпраці у Харківській області інформаційних банерів з матеріалами, що стосуються Всеукраїнського тижня права.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 12:35