• 06Гру

  Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з проведення 8-13 грудня 2017 року Всеукраїнського тижня права. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р.

  1

  Зазначимо, відповідно до Указу Президента України Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

  В рамках проведення Всеукраїнського тижня права інспекторським складом відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці проведені лекції, бесіди, робочі зустрічі з працівниками підприємств машинобудівної та енергетичної галузей, а саме: ДП «Харківський бронетанковий завод», Державне підприємство «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім.. О.О. Морозова», ТОВ «НВО «Ю БІ СІ – ПРОМО», ТОВ «Варіант Агро Буд», ДП «ЗАВОД «ЕЛЕКТРОВАЖМАШ», Зміївська філія ТОВ “Котельні лікарняного комплексу”, КУ Зміївський геріатричний пансіонат, під час яких обговорювались питання прав та обов’язків роботодавців, державних службовців при проведені державного нагляду в сфері охорони праці.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Фахівці надали методично-консультаційну допомогу та роз’яснили присутнім вимоги Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” та інших законодавчих та нормативних актів в частині прав посадових осіб підприємств при організації та проведені перевірок державними інспекторами стану охорони праці, вимог при вручені актів перевірок, розпорядчих документів, призупинення експлуатації обладнання, що створює загрозу здоров’ю та життю працюючих, притягнення посадових осіб до адміністративної відповідальності. Крім того, були обговорені питання щодо обов’язків роботодавця при проведенні перевірок, етики поведінки державних службовців, професійної діяльності фахівців служб охорони праці.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 10:19