• 13Жов

  DSC00959

  У місті Харкові 10 -12 жовтня 2017 року на базі Харківського регіонального Центру з питань профспілкового навчання Академії праці, соціальних відносин і туризму Федерації профспілок України відбулось навчання профспілкового активу Профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування України. Учасники семінару – профспілкові активісти, представники обласних організацій профспілки, голови первинних профспілкових організацій, члени профкомів, голови цехкомів провідних підприємств (організацій) галузі з Білої Церкви, Бердянська, Конотопа, Кременчука, Львова, Ніжина, Харкова, Херсона, Умані.

  На семінарі, в тому числі, були розглянуті питання: здійснення державного і громадського контролю та нагляду за дотриманням законодавства про працю в Україні та відповідальність і штрафні санкції за порушення трудового законодавства.

  В ході семінару від фахівця управління з питань праці Головного управління Держпраці у Харківській області учасники отримали інформацію щодо ефективного дотримання законодавства про працю, було роз’яснено щодо делегування повноважень Держпраці органам місцевого самоврядування.

  Учасники семінару мали можливість обговорити з фахівцем Держпраці питання діяльності профспілки, обмінятися досвідом і подискутувати, проаналізувати реальні приклади з роботи та напрацювати пріоритетні напрямки своєї діяльності.

  Усі учасники семінару отримали суттєвий обсяг корисної інформації та практичні поради щодо дотримання законодавства про працю, і набуті знання тепер зможуть застосовувати в практичній профспілковій діяльності.

   

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 09:27