• 13Жов

  БезымянныйНа виконання вимог статті 19 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та на прохання керівництва ВП «Куп’янська дистанція сигналізації та зв’язку» регіональної філії «Південна залізниця», з метою поліпшення стану охорони праці підприємства та попередження нещасних випадків на виробництві у  ВП «Куп’янська дистанція сигналізації та зв’язку» регіональної філії «Південна залізниця» відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, транспорті та  зв’язку Головного управління Держпраці у Харківській області   у період з 09.10.2017 року по 13.10.2017  року були підготовлені та проведені 4 семінари з охорони праці в цехах АТС, Парна мех.гірка та на дільницях СЦБ та радіозв’язку на тему: «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті».

  Під час проведення семінарів були розглянуті наступні питання:

  – Заходи безпеки під час виконання робіт  на  висоті.

  – Порядок розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

  – Вимоги безпеки при виконанні робіт на кабельних лініях.

  – Проведення оперативного контролю за станом охорони праці всіх ступенів та підвищення якості їх проведення.

  – Вимоги безпеки при обслуговуванні пристроїв СЦБ.

  – Перегляд фільмів: «Заходи безпеки під час виконання робіт на висоті», «Надання першої медичної допомоги при нещасних випадках на виробництві».

   

  Основними завданнями та напрямками діяльності дистанції сигналізації та зв’язку  є: поточне утримання та ремонт пристроїв СЦБ та  зв’язку для забезпечення безперебійного та безпечного  руху поїздів.

   

  Довідка:

  В виробничому  підрозділу «Куп’янська  дистанція сигналізації та зв’язку »   кількість працюючих складає  413 працівників, в тому числі 131 жінка. На роботі з шкідливими умовами праці зайнято 213 працівників, з них 3 жінки. До складу дистанції входять 38 цехів.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 09:34