• 06Жов

  На виконання вимог статті 19 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та на прохання керівництва ВП «Експлуатаційне вагонне депо Куп’янськ», з метою поліпшення стану охорони праці підприємства та попередження нещасних випадків на виробництві у виробничому підрозділі «Експлуатаційне вагонне депо Куп’янськ» регіональної філії «Південна залізниця» відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, транспорті та  зв’язку Головного управління Держпраці у Харківській області   у період з 02.10.2017 року по 06.10.2017  року були підготовлені та проведені 4 семінари з охорони праці на тему: «Правила охорони праці під час виконання робіт при обслуговуванні вантажних вагонів на коліях» у підрозділах: ПТО Центрального парку, на дільниці ПТО з відчепленням, ПТО Східного парку, пункту передачі вагонів.

  Під час проведення семінарів були розглянуті наступні питання:

  • Загальні вимоги безпеки під час виконання робіт при обслуговування вантажних вагонів на коліях;
  • Вимоги охорони праці під час виконання робіт із застосуванням ручного інструменту;
  • Вимоги охорони праці під час ви конання робіт із застосуванням домкратів та драбин;
  • Вимоги до застосування засобів індивідуального захисту;
  • Вимоги безпеки під час ремонту гальмівного обладнання;
  • Надання першої медичної допомоги при нещасних випадках на виробництві;
  • Перегляд фільмів: «Робота на колії» «Технологія ремонту вагонів», «Закони безпеки», «Перша допомога».Безымянный

  Основний вид діяльності експлуатаційного вагонного депо –  це прийом та передача вагонів в міждержавному сполученні з подальшим  відправленням їх по гарантійним дільницям і далі по всій території України, який включає в себе також і підготовку вагонів під навантаження  та технічне обслуговування вантажних вагонів з відчепленням.

  Довідка:

  У виробничому  підрозділі «Експлуатаційне вагонне депо Куп’янськ » кількість працюючих складає 393 чоловік, в тому числі 92 жінки. На роботі з шкідливими умовами праці зайнято 257 працівників, з них 3 жінки. До складу депо входять 12 дільниць.

   

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 09:02