• 23Сер

  IMG_2825

  Яскраві синій і жовтий кольори неба та пшениці символізують плідну та наполегливу працю наших предків. Наш прапор відомий в усьому світі, його визнають на міжнародних рівнях – і це визначає авторитет держави та її громадян!

  Це свято не одного покоління нашого народу, який пройшов довгий героїчний шлях боротьби за свою незалежність. Кожний наш громадянин має поважати державний символ – прапор України,  адже він майорить не тільки, щоб ми пишалися своєю нацією, а й згадували її історію, утверджену мрію про соборність і самостійність.

  Шануючи прапор, у людини проявляється самосвідомість, вміння і готовність об’єднати сили і подолати будь-які перешкоди, особливо ті, які приносять нам сьогоднішні події. Саме в цьому полягає справжній патріотизм – любові до своєї Батьківщини та бажанні творити її майбутнє, аби носити горде ім’я – українець!

   

  Усі ми маємо бути гідними пам’яті наших предків та відданих країні сучасних захисників Батьківщини, які силою, мужністю, невтомністю, часто здоров’ям, та й навіть життям створювали і продовжують створювати славу і велич Державного прапора України!

  Бажаємо всім нам миру, благополуччя, успіхів в роботі, здійснення заповітних мрій на благо Вітчизни!

  З повагою,

  колектив Головного Управління Держпраці у Харківській області областіIMG_2828

   

  IMG_2827

  IMG_2826

   

  Автор: gup, 15:01