• 03Сер

  Новый точечный рисунок1

  У період з 24.07.2017р. по 28.07.2017р., Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Харківській області, з метою поліпшення стану охорони праці підприємства та попередження нещасних випадків на виробництві, проведено чергові семінари у Куп’янській автоколоні структурного підрозділу «Харківська автобаза» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ “Укрзалізниця”.

  Семінари на тему «Організація безпеки дорожнього  руху, попередження виробничого травматизму» проведено з робітниками у гаражі № 1, гаражі № 2, гаражі № 3, та механічній майстерні.

  Під час проведення семінару були розглянуті наступні питання:

  –  Аналіз стану охорони праці в Куп’янській автоколоні.;

  – Основні вимоги до безпечних умов праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів;

  – Проведення оперативного контролю за станом охорони праці всіх ступенів та підвищення якості їх проведення;

  – Організація безпечної вантажно-розвантажувальної роботи, Правила безпечної роботи з інструментом.

  Жваве обговорення під час семінару викликало перегляд наукових фільмів «Знаходження на коліях», «Надання першої допомоги потерпілим», « Правила безпечної роботи з інструментом та пристосуваннями».

  Враховуючи специфіку роботи підприємства, також розглядались питання:

  –     Дотримання вимог безпеки  під час виконання робіт на залізничних коліях;

  – Дотримання вимог безпеки під час проведення навантажувально-розвантажувальних робіт.

  Під час засідань всі присутні змогли отримати роз’яснення щодо застосування вимог нормативно-правових актів з охорони праці в частині безпечної організації робіт та їх безпечного проведення.

  Керівництво Куп’янська автоколона висловлює подяку працівникам Головного управління Держпраці у Харківській області за підготовку та проведення семінарів.

  Безымянный

  Характеристика підприємства

   Куп’янська автоколона є структурним підрозділом Відокремленого підрозділу «Харківська автобаза» регіональної філії «Південна залізниця» Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

  Загальна численність працюючих в автобазі -200 осіб.

  Куп’янська  автоколона структурного підрозділу «Харківська автобаза»  підприємство яке надає автомобільні послуги іншим підприємствам Куп’янського відділення регіональної філії «Південна залізниця» Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 17:21