• 29Бер

  За ініціативи Державної служби України з питань праці у 2017 році започатковано проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці».

  За рішенням конкурсної комісії Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання „Краще підприємство з охорони праці”  за результатами роботи у 2016 році переможцем в категорії «від 250 і більше працівників» у номінації «Переробка сільськогосподарських культур» стало ПрАТ «Філіп Морріс Україна» (Харківська обл.).

  20171013_113436

  Вітаючи керівників та начальників служби охорони праці підприємств-переможців, Голова Держпраці Роман Чернега зазначив, що «ідея конкурсу визріла давно, адже такий захід є потужним стимулом до вдосконалення системи охорони праці на вітчизняних підприємствах. Інтеграція України до європейського співтовариства, реформування в цьому форматі усіх сфер економіки, імплементація європейських норм в українське законодавство – всі ці процеси стрімко набирають обертів в сучасних реаліях. Так само потребує докорінних змін і сфера охорони праці. Безпека праці на виробництві повинна стати пріоритетним напрямом як для керівників підприємств, так і для працівників».

  Головне управління Держпраці у Харківській області вітає ПрАТ «Філіп Морріс Україна» з отриманням почесного звання та бажає ї у подальшому підтримувати високий рівень охорони праці.

   

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 10:55