• 29Бер

  На підсумковому етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» було представлено 75 робіт дітей від 6 до 18 років з різних областей України. Роботи розподілені за трьома віковими групами – молодша, середня та старша.

  Серед членів журі, які мали визначити переможців у кожній віковій групі: Софія Литвин – національний координатор проектів Міжнародної організації праці, Олена Авраменко – директор Державної художньої середньої школи імені Т.Шевченка, а також фахівці з питань охорони праці, мистецтвознавці та представники редакції журналу «Охорона праці». У підведенні підсумків конкурсу взяв участь заступник Голови Держпраці Ігор Шумелюк.

  «Визначати переможців нелегко, адже роботи виконують діти, більшість з яких не має художньої освіти, а тому критерії звужуються. Менше зосереджуюсь на техніці виконання, більше на оригінальності задуму, стилі подання», – розповідає Олена Авраменко, директор Державної художньої середньої школи імені Т. Шевченка.

  У цьогорічному конкурсі взяло участь більше 12 тисяч дітей, які представили своє бачення дотримання правил безпеки на роботі і в повсякденному житті. На малюнках –  представники різних професій, батьки, тварини, предмети побуту, в яких втілена тема безпеки та охорони праці.

  «Коли дитина бере участь у такому конкурсі, в ній вже свідомо чи підсвідомо формується розуміння важливості дотримання правил охорони праці, що в майбутньому обов’язково впливатиме на спосіб життя, поведінку на роботі. Конкурс народжує маленьких агентів з охорони праці», – зазначає Дмитро Матвійчук, організатор конкурсу.

  Перше місце у молодшій віковій групі посіла мешканка харків’янка Мошинець Ірина.

  Загальна таблиця переможців конкурсу виглядає наступним чином.

  Переможці

  конкурсу дитячого малюнка

  «Охорона праці очима дітей 2017»

  Перша вікова група 6 – 10 років:

  1 місце – Мошинець Ірина, м.  Ізюм, Харківська обл.

  2 місце – Куляєва Дарія, смт Голованівськ, Кіровоградська обл.

  3 місце – Чорномор Назар, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

  Друга вікова група 11 – 14 років:

  1 місце – Соломка Сандра, м. Ужгород.

  2 місце – Стасюк Ангеліна, м. Рівне.

  3 місце – Струк Роланд, м. Тернопіль.

  Третя вікова група 15 – 18 років:

  1 місце – Нєсвєт Ольга, с. Братське, Миколаївська обл.

  2 місце – Бессонов Владислав, м. Маріуполь.

  3 місце – Бичковська Анастасія, м. Запоріжжя.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 10:52