• 02Сер

  IMG-8952

  Сьогодні в Україні корупція визнана однією з проблем, яка несе в собі загрозу національній безпеці нашої держави. Єдиною метою зусиль усіх державних органів у цьому напрямі – забезпечення дотримання прав і свобод громадян. Зволікання із реальним покаранням хабарників можуть не дати Україні зробити рішучій крок уперед за показниками Національного антикорупційного бюро.

  Для працівників Головного управління Держпраці у Харківській області (далі – Управління Держпраці) було проведено семінар-навчання на тему «Запобігання корупції».

  Розпочинаючи захід, начальник Управління Держпраці Володимир Рожанський зазначив, що запобігання корупції, в першу чергу, починається з посадових осіб, які повинні бути прикладом для всього суспільства та наголосив на неприпустимості корупційних дій з боку інспекторів: «На Головне управління Держпраці у Харківській області покладена велика відповідальність, яку кожен із вас несе персонально. Посадові особи, які стоять на захисті прав громадян України не мають жодного права перевищувати свої повноваження».

  IMG-8929

  Головним спеціалістом з питань запобігання корупції Алейніковою Катериною були надані роз’яснення, щодо відповідальності за корупційні або зв’язані з корупцією правопорушення, обмеження щодо використання службового становища та інші актуальні питання: «Законодавством встановлено низку положень, які за змістом є обмеженнями та заборонами певних видів поведінки посадових осіб, а за своїм призначенням це – засоби запобігання корупції. Необхідно такі положення знати, розуміти та дотримуватись у своїй повсякденній діяльності. За вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності у встановленому законодавством порядку».

  На завершення семінару учасники мали змогу отримати від спеціаліста обґрунтовані професійні відповіді та рекомендації з питань запобігання та протидії корупції.  IMG-8938IMG-896567718570_380136016021187_2655762962710528_n

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 12:45