• 01Сер

  IMG-9d2dc894fcd6c1f075f40bc73db0a094-VОдним з основних принципів політики підприємства має бути пріоритет життя і здоров’я працівників, повна відповідальність керівників підприємств за створення безпечних і здорових умов праці, які підвищують міжнародний імідж компанії, забезпечують отримання прибутків та залучення інвестицій у виробництво.

  Фахівцями Головного управління Держпраці у Харківській області (далі – Управління Держпраці) відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму в рамках здійснення превентивних заходів, спільно зі страховим експертом з охорони праці Красноградського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області, було проведено семінар у ФІЛІЇ БУРОВЕ УПРАВЛІННЯ «УКРБУРГАЗ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» на тему: «Профілактика виробничого травматизму на підприємстві».

  Під час семінару інспекторами Управління Держпраці було звернуто увагу на те, що дотримання вимог державних нормативно – правових та законодавчих актів з охорони праці дозволяє здійснювати виробничу діяльність із допустимим рівнем виробничого травматизму за класифікацією Міжнародної організації праці, а об’єкти експлуатувати в межах чинного законодавства про охорону праці.

  Спільно з керівництвом підприємства, були розглянуті питання реалізації завдань та функцій, визначених Законами України «Про охорону праці», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», про стан і причини виробничого травматизму.

  Також на семінарі було розглянуто питання щодо заходів, спрямованих на  профілактику виробничого травматизму, дотримання вимог безпеки під час виконання робіт, охорони праці жінок, інвалідів, своєчасне проведення медичних оглядів працівників, навчання з питань охорони праці та інші актуальні питання.

  У свою чергу, керівництвом підприємства було наголошено, що в рамках постійно діючих заходів щодо вдосконалення системи управління охороною праці, відпрацьовується реформування системи управління охороною праці та промисловою безпекою, проводяться навчальні семінари і тренінги з надання першої медичної допомоги, створюються комплексні програми з запобігання виробничого травматизму. Також діє телефонна лінія інформування, щодо виявленої небезпеки на виробничих об’єктах.

  Метою проведення превентивних заходів Головним управлінням Держпраці у Харківській області – є сприяння вдосконаленню та дотриманню керівництвом та працівниками гідних і безпечних умов праці, дотримання підприємствами національного законодавства, міжнародних конвенцій, стандартів і вимог з охорони праці.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 12:54