• 25Лип

  Ринковий наглядФахівцями Головного управління Держпраці у Харківській області проведено планову виїзну перевірку характеристик нехарчової продукції, під час якої виявлено продукцію, яка не відповідає вимогам Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та Технічного регламенту ЗІЗ.

  Так, на ФОП Мірошниченко С.В., було накладене адміністративне стягнення у розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у сумі 2550 гривень, за порушення вимог п.1 ч.3 ст.44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

  Разом з тим проведено роз’яснювальну роботу щодо Порядку подання повідомлення органам державного ринкового нагляду про продукцію, що не відповідає загальній вимозі щодо безпечності продукції, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 1401 від 26 грудня 2011 року.

  Суб’єктом господарюванням сплачено адміністративний штраф за розповсюдження ЗІЗ з порушенням вимог чинного законодавства.

  Виїзні перевірки характеристик продукції проводяться посадовими особами Головного управління Держпраці у Харківській області: у торговельних та складських приміщеннях суб’єктів господарювання; у місцях використання продукції під час її монтажу та/або введення в експлуатацію (якщо  відповідність продукції деяким встановленим вимогам може бути оцінена лише під час таких дій); за місцем  проведення ярмарку, виставки, показу або демонстрації продукції в інший спосіб; у місцях зберігання під митним контролем продукції, митне оформлення якої призупинено за результатами контролю продукції.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 19:49