• 25Лип

    9-1-638Фахівцями Головного управління Держпраці у Харківській області у липні 2019 року були проведені заходи державного контролю у формі інспекційних відвідувань з питань заборгованості із виплати заробітної плати на КП «БАЛАКЛІЙСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» та ДП «ХАРКІВСЬКИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ЗАВОД», під час яких було виявлено порушення законодавства про працю, зокрема вимоги статті 115 Кодексу законів про працю України та статті 24 Закону України «Про оплату праці».

    За результатами заходів державного контролю керівникам підприємств винесено приписи з вимогою усунення виявлених порушень, складено та передано до суду протоколи про адміністративне порушення за ознакою ч.1 ст.41 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

    Вказаними підприємствами за сприянням Головного управління Держпраці у Харківській області в ході проведення перевірок була повністю погашена заборгованість із виплати заробітної плати працівникам.

    Так, підприємством ДП ««ХАРКІВСЬКИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ЗАВОД» було погашено заборгованість перед 156 працівниками на суму 1 мільйон 926 тисяч гривень, підприємством КП «БАЛАКЛІЙСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» перед 203 працівниками – 342 тисячі гривень.

    Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 12:12