• 24Лип

    20190614_165909В рамках проведення превентивних заходів з охорони праці та промислової безпеки у Філії Геофізичне управління «Укргазпромгеофізика» Публічного акціонерного товариства «Укргазвидобування»,  яка здійснює діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах, проведена нарада з працівниками управління за участю фахівців відділу гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Харківській області.

    На нараді було доведено про оприлюднення проекту Закону України «Про поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення». Також розглядались питання щодо необхідності об’єктивної оцінки умов праці за факторами небезпеки, зумовленої законодавчою нормою України, яка зобов’язує роботодавця інформувати працівників про умови праці на робочому місці, в яких вони здійснюватимуть чи здійснюють трудову діяльність, про всі небезпечні та шкідливі виробничі фактори, що реально чи потенційно можуть впливати на них і спричиняти відповідні негативні наслідки, загрожувати їхньому життю та здоров’ю.

    До працівників було доведено інформацію про результати досліджень, проведених в європейських країнах, щодо відсоткової кількості порушень норм охорони праці працівниками на робочому місці. Також було обговорено стан охорони праці на підприємстві.

    Фахівцями відділу гірничого нагляду було звернено увагу на необхідність пріоритету розслідування причин, що можуть призвести до нещасних випадків перед розслідуванням самих нещасних випадків. Це ніщо інше, як елемент управління ризиками виникнення нещасних випадків на виробництві – найважливішої складової системи управління охороною праці.

    Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 19:44