• 14Чер

  фото 2На цьому тижні інспекторами Головного управління Держпраці у Харківській області проведено ряд семінарів.

  Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку проведено семінар з робітниками АТ “Трест Житлобуд-1″. На будівельному майданчику під час зустрічі с працівниками були роз’яснені основні причини нещасних випадків на виробництві під час проведення робіт, проблемні питання з електробезпеки, правила охорони праці при роботі з інструментами і пристроями, правила охорони праці під час виконання робіт на висоті, та вимоги до забезпечення та використання працівниками спецодягу та засобів індивідуального захисту.

  Також проведено семінар з працівниками ливарно-пластмасового цеху ТОВ ВП «Харківський електроапаратний завод», які здійснюють керування вантажопідіймальними кранами з підлоги, на тему безпечного виконання робіт вантажопідіймальними фото завод 2кранами та знімними вантажозахоплювальними пристроями у відповідності до вимог інструкцій з охорони праці підприємства.

  На КП «Тролейбусне депо №2»  відбулась робоча зустріч фахівців відділу з інженерно-технічними працівниками ремонтного підрозділу підприємства, темами яких стала організація безпечного виконання технічного обслуговування та ремонту рухомого складу, вимоги до навчання і перевірки знань з охорони праці ремонтного персоналу підприємства.

  Відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки був проведений семінар з працівниками підприємства ПП «ГЕЯ-ЛКЗ» на тему: «Безпечне виконання робіт при виробництві фарб, лаків і аналогічних фарбувальних речовин, топографічної фарби і мастик».

  депо фото 3Фахівцями відділу з метою здійснення ефективної профілактичної роботи, створення безпечних умов праці проведено семінар з працівниками Лозівського ВРЕМ АТ «Харківобленерго» щодо дотримання вимог НПАОП 40.1-1.21-98 «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів».

  На ДП «Завод «Електроважмаш» на дільниці обмотування роторів №2 турбогенераторного цеху №12 та ПАТ «НВП «Теплоавтомат» фахівцями відділу були проведені семінари з метою надання роз’яснень запропонованих змін у законодавство про охорону праці направлених на зменшення виробничого травматизму. З урахуванням специфіки виконуваних робіт надана методична допомога щодо практичного виконання вимог НПАОП 28.52-1.31-13 «Правил охорони праці під час виконання зварювальних робіт», НПАОП 0.00-1.71-13 «Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями», НПАОП 28.52-1.32-14 «Правила охорони праці під час виконання паяльних робіт» та розробки технологічної документації на виконання цих робіт.

  IMG-b3abddafc27781502a62dbb591ce9b07-VДП_Завод_електроважмашЛозівськийВРЕМ АТ «Харківобленерго»ПАТ «НВП «ТЕПЛОАВТОМАТ» (1)

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 20:45