• 14Чер

  13-12На Комунальному підприємстві «Комсервіс» Куп’янської міської ради трапився нещасний випадок при виконанні газонебезпечних робіт в каналізаційному колодязі, внаслідок якого один слюсар загинув, два слюсарі травмовані.

  Фахівцями Головного управління Держпраці проводиться спеціальне розслідування групового нещасного випадку.

  На підставі вимоги ч.1 ст.6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», абзацу 8 «настання аварії, смерті потерпілого внаслідок нещасного випадку або професійного захворювання, що було пов’язано з діяльністю суб’єкта господарювання», згідно наказу фахівцями ГУ Держпраці з 29.05.2019 по 11.06.2019 був проведений позаплановий захід здійснення державного нагляду (контролю) у  формі позапланової перевірки на даному підприємстві.

  Під час перевірки виявлено понад 250 порушень законодавчих та нормативних актів. Керівнику підприємства КП «Комсервіс» Куп’янської міської ради Харківської області видано акт, приписи щодо усунення виявлених порушень.

  У зв’язку з виявленням порушень, керівнику підприємства в акті перевірки надано попередження про необхідність негайного зупинення робіт, обладнання, відсторонення працівників від своїх обов’язків. Інженерно-технічних працівників притягнуто до адміністративної відповідальності (штрафу). Матеріали перевірки готуються для передачі до суду.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 18:26