• 11Тра

  prosrochenyj-pasportГоловним управлінням Держпраці у Харківській області проведено ряд інспекційних відвідувань під час яких було виявлено нелегально працевлаштованих робітників на підприємствах Харківщини.

  Так на товаристві з обмеженою відповідальністю, яке займається оптовою торгівлею відходами та брухтом виявили 3 неоформлених працівника.

  На товаристві з обмеженою відповідальністю з надання консультацій з питань комерційної діяльності й керування та дослідження кон’юнктури ринку було задіяно 3 працівника без належного оформлення трудових відносин.

  На товаристві з обмеженою відповідальністю в галузі оптової торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням задіяно 1 працівника, який працював нелегально.

  На товаристві з обмеженою відповідальністю, яке займається оптовою торгівлею хімічними продуктами виявлено 2 працівника «нелегала».

  Також у фізичній особи – підприємця, яка займається будівництвом було задіяно 2 неоформлених працівника.

  За результатами інспекційних відвідувань, Головним управлінням розглянуто справи та винесено постанови щодо накладення штрафних санкцій на загальну суму майже 1,4 млн гривень.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 12:27