• 15Бер

  Cемінар з представниками ТОВ «Регіон-Техсервіс»

  Cемінар з представниками ТОВ «Регіон-Техсервіс»


  Державними інспекторами Головного управління Держпраці у Харківській області було проведено ряд семінарів на підприємствах Харкова та Харківської області.

  Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку проведено семінари з представниками ТОВ «Регіон-Техсервіс», Борівської дільниці Борівського комунального підприємства теплових мереж на тему «Безпечна експлуатація котлів на твердому паливі». Обговорено вимоги «Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском» та наголошено на забезпеченні організації та проведення робіт під час експлуатації посудин, що працюють під тиском у відповідності до вимог чинних нормативно-правових актів.

  На ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5» пройшов захід з представниками транспортного цеху на тему «Безпечна експлуатація залізничного транспорту». Роз’яснено основні вимоги правил технічної експлуатації, інструкцію з руху поїздів та маневрової роботи та інструкцію з сигналізації на залізницях України.

  Захід на Борівському комунальному підприємстві

  Захід на Борівському комунальному підприємстві

  На зустрічі з працівниками КП «Харківський метрополітен» – депо «Салтівське» інспекторами відділу було звернуто увагу на забезпечення працівників підприємства спецодягом, спецвзуттям ті іншими необхідними ЗІЗ відповідно до НПАОП 60.1-3.02-09 та наголошено про неухильне дотримання Правил будови і безпечної експлуатації ескалаторів (НПАОП 0.00-1.06-77), Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском (НПАОП 0.00-1.81-18), Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання (НПАОП 0.00-1.80-18).

  Відділом розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму в рамках здійснення превентивних заходів спільно зі страховим експертом Харківського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області було проведено семінари на Комунальному підприємстві «Харківводоканал» та для працівників підприємств агропромислового комплексу Зміївського району, темою яких стала «Профілактика виробничого травматизму на підприємстві». Під час заходів були розглянуті питання реалізації завдань та функцій, визначених Законами України «Про охорону праці», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», про стан і причини виробничого травматизму.

  На ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5»

  На ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5»

  Відділу гірничого нагляду була проведена робоча зустріч з працівниками ТОВ «Завод «Березівські мінеральні води». В ході проведення зустрічі були надані роз’яснення щодо правильності розробки родовищ мінеральних підземних вод і охорони їх від псування та передчасного виснаження у відповідності до вимог Кодексу України про надра, Водного Кодексу України, законодавчих та нормативно-правових актів.

  Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці був проведений семінар на тему «Превентивні заходи щодо зменшення виробничого травматизму на виробництві» на ТОВ Фабрика «Варіант», яке займається обробкою металу (штампування, прокат, порізка тощо.) і виготовленням обладнання для його обробки.

  Інспекторами відділу також проведені зустрічі з колективом КП «Теплоенерго» Лозівської міської ради та ТОВ «Стандарт-Тепло»  щодо превентивних заходів по зменшенню виробничого травматизму на виробництві, виконання вимог «Правил охорони праці під час експлуатації тепломеханічного обладнання електростанцій, теплових мереж і тепловикористовувальних установок». Особливу увагу було звернено на виконання робітниками вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.

  Зустріч з працівниками КП «Харківський метрополітен»

  Зустріч з працівниками КП «Харківський метрополітен»

  З працівниками ТОВ «ВТК «Фенікс» був проведений семінар на теми: «Превентивні заходи щодо зменшення виробничого травматизму на виробництві» та виконання вимог «Типового положення про проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці». Було вказано на своєчасне та якісне проведення усіх видів інструктажу з питань охорони праці та недопущення до роботи робітників зайнятих на роботах з підвищеною небезпекою, які своєчасно не пройшли щорічне спеціальне навчання та перевірку знань з охорони праці.

  Відділом експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг проведено роз’яснювально-консультативну роботу щодо основних вимог Закону України від 02.12.2010 № 2735-VI «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», постанови КМУ від 30.01.2013 року № 62 «Про затвердження Технічного регламенту безпеки машин», постанови КМУ від 13.01.2016 № 95 «Про затвердження модулів оцінки відповідності, які використовуються для розроблення процедур оцінки відповідності, та правил використання модулів оцінки відповідності» та інших нормативних актів для працівників магазину «Будмаркет».

  З працівниками агропромислового комплексу Зміївського району

  З працівниками агропромислового комплексу 

  На ТОВ «Завод «Березівські мінеральні води».

  На ТОВ «Завод «Березівські мінеральні води».

  Зустріч на ТОВ Фабрика «Варіант»

  Зустріч на ТОВ Фабрика «Варіант»

  З колективом КП «Теплоенерго»

  З колективом КП «Теплоенерго»

  З працівниками ТОВ «ВТК «Фенікс»

  З працівниками ТОВ «ВТК «Фенікс»

  Семінар для працівників магазину «Будмаркет»

  Семінар для працівників магазину «Будмаркет»

  Автор: Сектор взаємодії зі ЗМІ, 14:22