• 14Бер

   

  IMG_3351В рамках Тижня «Відкритого Уряду» та соціального партнерства проведено спільні семінари.

  Державними інспекторами управління з питань праці та управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Харківській області спільно з Харківським міським центром зайнятості було проведено семінар для роботодавців Харківщини на тему «Взаємодія роботодавців з Головним управлінням Держпраці у Харківській області та Державною службою зайнятості в частині виконання законодавства про працю».

  Також проведений  он-лайн захід з Харківським обласним центром зайнятості на тему «Зміни у трудовому законодавстві. Робота за цивільно-правовим договором. Актуальні питання з гігієни праці. Профілактика професійних захворювань на підприємствах. Атестація виробничих об’єктів за умовами праці. Нормативні акти з охорони праці. Види інструктажів та порядок їх проведення».

  Семінари були проведені у формі відповідей фахівців Держпраці на численні питання роботодавців. Були 53539932_349318952458441_4100320353102856192_nрозглянуті питання особливостей праці за цивільно-правовими договорами, роботи за сумісництвом, стажування, дотримання роботодавцем мінімальних соціальних гарантій.

  Окремо зупинились на питаннях з гігієни та охорони праці щодо медогляду працівників, атестації робочих місць, видачі та продовження строку  дії дозволів на роботи підвищеної небезпеки та змін у законодавстві.

  В семінарах взяли участь майже 200 представників підприємств, установ та організацій Харківської області

   

  Автор: Сектор взаємодії зі ЗМІ, 17:31