• 06Бер

  IMG_102306 березня 2019 року, в рамках запланованої навесні операції «Мігрант», проведено робочу нараду з міграційною службою Харківщини.

  В нараді прийняла участь заступник начальника Головного управління Держпраці у Харківській області Олена Петренко, перший заступник начальника Головного управління Державної міграційної служби у Харківській області Ігор Адамов, представники регіональних управлінь СБУ та нацполіції.

  На території Харківської області планується проведення цільових профілактичних заходів,  основної метою яких є запобігання та протидія нелегальній міграції, перевірка дотримання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування в Україні, та дотримання трудового законодавства.

  Було обговорено майбутні кроки, плани заходів та алгоритми дій щодо проведення спільних перевірок місць можливого нелегального працевлаштування іноземних громадян та залучення працівників Держпраці до IMG_1028розпочатої операції. Обговорено проект двосторонньої Угоди, яку мають підписати керівники служб найближчим часом.

   

  Автор: Сектор взаємодії зі ЗМІ, 17:57