• 01Бер

  IMG-3765 З нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці в Україні вже котрий рік Головне управління Держпраці у Харківській області організовує та проводить I етап конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» за ініціативою журналу «Охорона праці».

  01 березня у приміщенні Департаменту соціального захисту населення ХОДА відбулося засідання журі відбіркового туру, головою якого став начальник ГУ Держпраці Володимир Рожанський.

  До складу журі були запрошені соціальні партнери Юрій Шпарага – директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА, Сергій Волков – заступник Голови Об’єднання профспілок Харківської області, Олександр Колесніков – виконавчий директор Об’єднання організацій  роботодавців Харківської області “Граніт”, Віктор Кравченко – начальник відділу з профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області, Олена Булаєнко – завідувач відділом дослідження і відродження декоративно-ужиткового мистецтва та виставкової діяльності комунального закладу «ООМЦКМ». Також в роботі журі прийняли участь  керівники структурних IMG-3753підрозділів ГУ Держпраці у Харківській області.

  У цьому році до I етапу Всеукраїнського конкурсу до ГУ Держпраці у Харківській області надійшло 639 робіт. Участь у конкурсі взяли усі охочі діти віком від 6 до 18 років. Творчі роботи дуже цікаві та різноманітні, але тема одна – охорона праці та промислової безпеки.

  Так, після тривалої та палкої роботи журі визначені переможці І етапу регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» у 2019 році, за віковими категоріями:

  – перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років:

  І місце    –  Ганзера Андрій, Харківська ЗОШ №95 (85 балів);

  ІІ місце   – Прилуцький Данііл, Харківський ліцей №107 (79 балів);

  ІІІ місце  –  Колєсніков Михаіл, Харківська ЗОШ №115 (76 балів);

  IMG-3683друга група – автори робіт віком  від 11 до 14 років:

  І місце    – Семенова Єлизавета, Харківська ЗОШ №74 (86 балів);

  ІІ місце   – Жабська Анна, Ізюмська гімназія №1 (79 балів);

  ІІІ місце – Кондратенко Марія, Ізюмська ЗОШ №10 (78 балів);

  третя група – автори робіт  від 15 до 18 років: 

  І місце    – Лукінова Марія, ОКЗ «Харківське художнє училище» (96 балів);

  ІІ місце   – Дроботова Крістіна, Харківський ліцей №107 (77 балів);

  ІІІ місце  – Ворошилова Аліна, Ізюмська ЗОШ №5 (76 балів).

  IMG-3835Далі роботи переможців будуть направлено до м. Києва для участі у другому етапі зазначеного конкурсу, якій визначить переможців у рамках країни. Але для Харківщини вони вже є переможцями, які будуть нагороджені цінними подарунками та будуть залучені до святкування Всесвітнього дня охорони праці.

  Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у другому етапі конкурсу!

  IMG-3761

  IMG-3732IMG-3810I-1I-2I-3II-1II-2II-3III-1III-2III-3

  Автор: Сектор взаємодії зі ЗМІ, 15:26