• 12Лют

  fc8ece46-8e84-4cae-ad4c-0cd5fc25590a08.02.19 року відбулося підсумкове за результатами 2018 року засідання Колегії Головного управління Держпраці у Харківській області під головуванням начальника Володимира Рожанського.

  В роботі Колегії взяли участь директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага, начальник Головного управління ДФС у Харківській області Микола Рибаков, директор Державного підприємства «Східний експертно-технічний центр  Роман Протопопов, заступник начальника ГУ ПФУ у Харківській  області Наталія Тарасенко, голова Громадської ради при Головному управлінні Держпраці у Харківській області – голова Громадської організації “Спілка ветеранів АТО” Юрій Корсунов, виконавчий директор Об’єднання організацій роботодавців Харківської області “ГРАНІТ” Олександр Колесников, заступник голови об’єднання профспілок Харківської області Сергій Волков, перший заступник начальника ГУ Вадим Гевоян, заступник начальника ГУ Олена Петренко.

  На Колегії були присутні керівники структурних підрозділів та фахівці Головного управління, запрошені керівники підприємств, соціальні партнери та представники громадських організацій.

  IMG-2293Під час роботи Колегії були розглянуто підсумки роботи 2018 році та завдання щодо подальшого вдосконалення наглядової діяльності у сфері дотримання законодавства про працю, зайнятість населення, гігієну праці, охорону праці та державний гірничий нагляд. Розглянуті результати проведеної роботи та забезпечення реалізації розпорядження Кабінету Міністрів України «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення». Також було розглянуто підсумки роботи з питань протидії корупції в Головному управлінні.

  Володимир Рожанський: «На 2019 рік пріоритетним напрямками роботи залишається подальше вдосконалення наглядової діяльності у сфері дотримання законодавства про працю, зайнятість населення, гігієну праці, посилення заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення, підвищення ефективності заходів державного нагляду у сфері господарської  діяльності та вжиття дієвих заходів щодо недопущення зростання травматизму на підприємствах Харкова та Харківської області».

  Представники організацій та соціальні партнери  відзначили позитивну динаміку в роботі Головного управління, та висловили свою подяку за співпрацю.

  IMG-2326Володимир Рожанський наголосив на неприпустимість корупційних дій з боку інспекторів Головного управління: «Хочу ще раз нагадати що використання своїх повноважень у корисних цілях, прийняття пропозиції чи обіцянки, отримання неправомірної вигоди карається чинним законодавством. Кожен несе персональну відповідальність. Посадові особи, які стоять на захисті прав людини не мають жодного права перевищувати свої повноваження».

  Члени Колегії одноголосно прийняли рішення щодо виконання запланованих заходів та подальшої роботи у 2019 році.

  Володимир Рожанський подякував за підтримку Обласній державній адміністрації та особисто губернатору – Юлії Світличній. Та подякував за досягнуті результати всім присутнім, колективу, всім тим хто підтримував та знаходився поруч протягом року. Окремо було зазначена плідна співпраця з ДП «Східний експертно-технічний центр», та було висловлено подяка його керівнику Роману Протопопову.

  IMG-2435«Хочу побажати всім, щоб ми змогли реалізувати свій інтелектуальний, фаховий потенціал і гідно відповісти своїми справами на виклики сьогодення. Адже від кожного з нас залежить майбутнє країни, її добробут і стабільність», додав керівник Головного управління Держпраці у Харківській області.

  IMG-2197IMG-2336IMG-2415IMG-2343IMG-2390IMG-2146IMG-2129IMG-2017IMG-2111

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 14:22