• 06Лют

  DSC_0003.2JPGЗгідно з річним планом здійснення заходів державного контролю на 2019 рік фахівцями відділу нагляду в АПК та СКС Головного управління Держпраці у Харківській області на чолі з начальником відділу Станіславом Халіним 05 лютого 2019р. було розпочато перевірку суб’єкту господарювання ТОВ «Восторг».

  Перед початком заходу спеціалістами відділу нагляду в АПК та СКС було проведено робочу нараду щодо висвітлення цілей, завдань та процедури перевірки. Співробітників ТОВ «Восторг» було ознайомлено зі структурою управління, процедурою роботи відділу нагляду, а також були роз’яснені правила та основні положення охорони праці у галузі роздрібної торгівлі.

  Персонал ТОВ «Восторг» було ознайомлено з типовими правилами охорони праці для об’єктів роздрібної торгівлі (НПАОП 52.0-1.01-96), Особливу увагу було звернуто на такі положення, як організація технологічних процесів і робочих місць (п.п.10.1.-10.2.) та вимоги щодо торгово-технологічного обладнання (механічна обробка продукції п.11.2., холодильне обладнання і устаткування п.11.3., обладнання для кафетеріїв п.11.7.), а також вимоги до процесів виконання вантажо-розвантажувальних робіт (п.12.2.).

  Особливу увагу обидві сторони звернули на безпеку відвідувачів підчас зазначених робіт, які знаходяться безпосередньо поруч з персоналом, зайнятим вищезазначеними роботами.

  Також були розглянуті питання щодо безпечної експлуатації маловантажних ліфтів (НПАОП 0.00-1.02-08) та ескалаторів (НПАОП 0.00-1.06-77). Особливо було наголошено на технічному навчанні персоналу, який обслуговує зазначене устаткування, та на безпеці відвідувачів, котрі користуються ліфтами та ескалаторами у будівлі ТОВ «Вострог».

  Наразі перевірка триває. Авжеж, є і порушення, і недоліки, але відкритість і доброзичливість робітників, прихильний настрій і глибокі знання у своїй галузі, професійний рівень підготовки та навички технічного персоналу ТОВ «Восторг» – все це надає роботі інспекторів відділу нагляду в АПК та СКС позитиву.

  Автор: Сектор взаємодії зі ЗМІ, 18:21