• 11Січ

  20190111_103509(0)Головним державним інспектором відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку  Інною Касьян 11 січня 2019 року було проведено семінар з представниками наступних підприємств: ТОВ «Укрліфтексперт», ТОВ «СП Укрсхідліфт», ТОВ ВП «Літораль», ВКП «Укрсхідліфт» у формі ТОВ.

  На зустрічі розглянуто стан виробничого травматизму в ліфтовій галузі у 2018 році, обставини та причини смертельних нещасних випадків та нещасних випадків з тяжкими наслідками, які сталися протягом року на об’єктах вищеназваної галузі Харківської області.

  Під час семінару присутніх ознайомили з основними вимогами нормативно-правових актів з охорони праці щодо безпечного виконання робіт з проведення ремонту та технічного обслуговування ліфтів. Звернули увагу на необхідність забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, виконання персоналом 20190111_092459підприємств вимог безпеки при роботі на висоті, а також недопущення випадків ураження робочого персоналу електричним струмом.

  Керівникам спеціалізованих організацій запропоновано популяризувати серед мешканців безпечні методи користування ліфтами, формування такої моделі поведінки, яка б сприяла комфортному та безпечному проживанню.

   

  Автор: Сектор взаємодії зі ЗМІ, 15:50