• 06Гру

  IMG_519006 грудня 2018 року в Головному управлінні Держпраці у Харківській області пройшов семінар за участю співробітників Управління Служби безпеки України в Харківській області на тему «Протидія терористичним загрозам». Необхідність заходу виникла у зв’язку з зростанням ризиків виникнення надзвичайних подій в регіоні.

  Фахівцями УСБ України в Харківській області було доведено інструкцію першочергових дій в разі виникнення загрози терористичного акту.

  Було акцентовано увагу на питаннях:

  1. Дії при виявленні підозрілих предметів;
  2. Дії при прийнятті повідомлення про загрозу вибуху;
  3. Дії при захваті терористами заручників.

  Також були розглянуті питання з кібербезпеки. Доведено про безпечне використання паролів для доступу до WEB ресурсів. Попереджено про загрозу зараження вірусами від сумнівних листів, що дають можливість доступу до інформації розміщеної в комп’ютері.

  Присутні були проінформовані про вимоги Державної служби України з питань праці про не допущення використання державних інформаційних ресурсів в неслужбових цілях (№9597/1/8.3-ДП-18 від 28.11.2018р.)

  Було вказано, що використання службових поштових скриньок для реєстрації на російських Інтернет ресурсах категорично заборонено.IMG_5182

  Автор: Сектор взаємодії зі ЗМІ, 13:27