• 30Лис

  prosrochenyj-pasport

  Головним управлінням Держпраці у Харківській області проведено ряд інспекційних відвідувань під час яких було виявлено 8 працівників без офіційного працевлаштування на товаристві з обмеженою відповідальністю, яке здійснює організацію культурних заходів.

  За результатами інспекційних відвідувань, Головним управлінням розглянуто справи та винесено постанови щодо накладення штрафних санкцій на загальну суму 893,5 тис. гривень!

  Держпраці нагадує!

  1. За одного найманого працівника без належного оформлення трудових відносин передбачено штраф у розмірі 30 мінімальних заробітних плат, тобто 111 690 гривень.
  1. За недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці передбачено штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат, тобто 37230 грн.
  1. У разі вчинення роботодавцем  перешкоджання при проведенні заходів державного нагляду (контролю) щодо виявлення працівників без належного оформлення,  передбачено штраф у розмірі 100 мінімальних заробітних плат, тобто 372 300 гривень.
  1. Працівники, які працюють без офіційного оформлення трудових відносин з роботодавцем – соціально незахищені: не отримають державних соціальних гарантій та не отримають належного відшкодування заподіяної шкоди в результаті виробничої травми або професійного захворювання.

  Отже звертаємо увагу роботодавців,  краще одразу все зробити так як того вимагає чинне законодавство, чим сплачувати штрафні санкції за своє байдуже ставлення до працівників.

  Автор: Сектор взаємодії зі ЗМІ, 11:00