• 29Лис

  IMG-20181129-WA0002Комісією Головного управління Держпраці у Харківській області, під головуванням начальника відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Юрія Місюри, розпочато планову перевірку дотримання вимог законодавства з охорони праці та гігієни праці в регіональному підрозділі ТОВ«ГЮНСЕЛ», яка триватиме з 28 листопада по 11 грудня 2018 року.

  ТОВ «ГЮНСЕЛ» здійснює діяльність за такими напрямами, як пасажирські перевезення, вантажні перевезення та міжнародна доставка. Представництва компанії розташовані в 60 містах країни, у тому числі у місті Харкові та Харківській області.

  Основна мета перевірки – переконатись, що на підприємстві створені усі умови для безпечної та нешкідливої праці працівників.

  Фахівці Головного управління перевірять функціонування системи управління охороною праці, роботу служби охорони праці та організацію безпечного проведення робіт з обслуговування та експлуатації автомобільного транспорту, а також своєчасність та повноту проведення медичних оглядів.

  У разі виявлення недоліків ТОВ «ГЮНСЕЛ» отримає обов’язкові до виконання приписи та матиме можливість їх виправити.

  PHOTO-2018-11-29-14-04-32

  Автор: Сектор взаємодії зі ЗМІ, 16:04