• 07Лис

  главнаяIMG_277506 листопада  в приміщенні Харківського обласного центру зайнятості відбулось чергове засідання Комісії з реалізації у Харківській області  проекту «Рука допомомоги». Це унікальний шанс для внутрішньо переміщених осіб, членів малозабезпечених сімей, суб’єктів підприємницької діяльності.

  У роботі комісії приймала участь Олена Петренко – заступник начальника Головного управління Держпраці у Харківській області.

   

  На засіданні більше 20 осіб продемонстрували свої напрацювання та розповіли про досягнення в бізнесі.

  Зі свого боку фахівці Головного управління Держпраці роз’яснювали учасникам проекту, як правильно оформити найманих працівників на роботу, які є ризики виплати заробітної плати в конвертах, як отримувати дозволи або декларувати роботи підвищеної небезпеки та інше.

  IMG_2843

  Також нагадуємо що пілотний проект «Рука допомоги» стартував відповідно до постанови КМУ від 02.12.2015р. №1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб». Головне управління Держпраці у Харківської області долучилось до проекту у 2016 році, та поставило перед собою завдання одразу спрямувати потенційних бізнесменів – роботодавців у русло законодавчих вимог з питань праці.

  Цей проект Міністерства соціальної політики України реалізується за підтримки Світового банку. Харківщина, поряд із Львівською та Полтавською областями, була обрана для пілотної реалізації проекту. Його втіленням на території регіону займається Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації спільно з обласним центром зайнятості.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 15:59