• 02Лис

  заставка В Харківській області тривають спільні заходи Головного управління Держпраці у Харківській області та Головного управління ДФС у Харківській області з питання легалізації робочих місць та упередження виплати заробітної плати в «конвертах» відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 649-р.

  Так тільки по результатам перевірок інспекторів ГУ Держпраці за період вересень-жовтень 2018 року було виявлено понад 100 неоформлених працівників.

  Найбільш хто ухиляється від легалізації найманої праці, фіксується в будівництві, торгівлі, охоронні послуги, виробництві одягу та взуття, готельно-ресторанному бізнесі. Саме там зафіксована найбільша кількість нелегальних і неоформлених належним чином працівників.
  Фахівцями ГУ Держпраці у Харківській області спільно з фахівцями територіального органу ДФС у ході інспекційних відвідувань будівельних майданчиків Харкова було виявлено близько 50 неоформлених працівника

  На протязі жовтня поточного року по даними Державної фіскальної служби більш 15 тисяч роботодавців подали повідомлення про прийняття на роботу понад 50 тисяч найманого працівника.
  Крім того, в жовтні 2018 року було зареєстровано більше 5,0 тис. осіб. як фізичні особи підприємці.

  І це ще не кінець. Робота триває.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 16:55