• 26Жов

  prosrochenyj-pasportГоловним управлінням Держпраці у Харківській області проведено інспекційне відвідування товариства з обмеженою відповідальністю, яке відноситься до сфери громадського харчування, під час якого було встановлено що роботодавцем було допущено до виконання робіт 5 працівників без належного оформлення трудових відносин.

  Уповноваженими особами розглянуто справи та винесено постанову щодо накладення штрафної санкції на суму понад 558 тис. гривень!

  Держпраці нагадує!

  1. За одного найманого працівника без належного оформлення трудових відносин передбачено штраф у розмірі 30 мінімальних заробітних плат, тобто 111 690 гривень.
  1. Працівники, які працюють без офіційного оформлення трудових відносин з роботодавцем – соціально незахищені: не отримають державних соціальних гарантій та не отримають належного відшкодування заподіяної шкоди в результаті виробничої травми або професійного захворювання.

  Отже звертаємо увагу роботодавців,  краще одразу все зробити так як того вимагає чинне законодавство, чим сплачувати штрафні санкції за своє байдуже ставлення до працівників.

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 14:57