• 09Сер

  IMG_3023Фахівцями Державної служби України з питань праці проведено внутрішній аудит роботи Головного управління Держпраці у Харківській області.

  За результатами аудиту, 9 серпня комісією Держпраці було проведено робочу зустріч з керівниками структурних підрозділів та колективом ГУ.

  Під час зустрічі було обговорено усі виявлені недоліки та запропоновані заходи щодо їх усунення. Також було запропоновано посилити роботу щодо зупинки обладнання яке загрожує життю працівників підприємств Харківщини.

  «У державних службовців має бути єдиний підхід у роботі. Тому ми зібралися разом щоб побачити помилки наших колег, розглянути їх, усунути та розробити дієві заходи щодо їх недопущення. Від якості нашої роботи, наших актів та приписів може залежати життя робітників на підприємствах», наголосив Володимир Рожанський.     

  Також фахівцями Держпраці було доведено про зміни чинного законодавства, зміни у Реєстрі IMG_3012нормативних актів з охорони праці та інше.

  Начальник Головного управління зауважив, що аудит був сприйнятий як допомога задля покращення роботи та ії документального удосконалення, що насамперед актуально під час судових розглядів.

   

   

   

   

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 15:28