• 05Лип

  imagesПід час проведення заходу державного нагляду (контролю) Головним державним інспектором Головного управління Держпраці у Харківський області від представника підприємства було отримано документи. Після перевірки змісту наданих документів, державний інспектор виявив серед них майно, що може бути неправомірною вигодою .

  Про ситуацію що склалася, за участю спеціаліста з питань протидії корупції, було негайно складено відповідній акт та повідомлено керівництво Головного управління Держпраці у Харківський області та спеціаліста з питань протидії корупції Держпраці України.

  Всі матеріали стосовно встановленого факту передано до правоохоронних органів.

  Нагадаємо, що згідно діючого законодавства, за обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі передбачено кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від 500 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

  Головне управління Держпраці у Харківській області наголошує, що будь які корупційні прояви несумісні з державною службою!

  Інформація також розміщена на сайті “Медіа група “Об’єктив” 

   

  Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 14:47