• 04Лип

    IMG_299804 липня головний спеціаліст з питань протидії корупції Головного управління Держпраці у Харківській області Катерина Алейнікова прийняла участь у публічному обговоренні на тему: «Актуальні питання реалізації антикорупційної реформи в Україні: взаємодія держави та громадянського суспільств». Проведення заходу було ініційовано Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області.

    В заході прийняли участь керівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області, Прокуратури Харківській області, Головного управління Національної поліції України в Харківській області, Харківського територіального управління Національного антикорупційного бюро України, спеціально уповноважені особи з питань запобігання корупції, представники громадськості та науковці.

    Під час обговорення питання було висвітлені актуальні проблеми впровадження антикорупційного законодавства, запропоновано механізм взаємодії між державою та громадськістю на шляху подолання корупції в Україні. Також було визначено, що основним завданням на цей час є формування нетерпимості до корупції в українському суспільстві.

    IMG_2986IMG_3009

    Автор: ГУ Держпраці у Харківській області, 16:08